Oeko-Tex 100
"Cool" 1 g/j sondepad
Materiaal:
Bovenlaag: 100% katoenen jersey
Afmeting:
≈ 6-7 cm diameter, ≈ 3-4 mm dun
De sondepads zijn wasbaar (machine of met de hand gewassen) op 4o°/60° en zijn zeer eenvoudig te verzorgen. Het gebruik van een lingeriezak in een licht gevulde trommel is aanbevolen. Laat ze plat aan de lucht drogen.
#voetbal #cool #jongen #skateboard #doodle #neon #groen #stoer
Klanten kochten ook
- "Smile with Rainbow sh*t" 1 g/j sondepad
Materiaal:
Bovenlaag: 100% katoenAfmeting:
≈ 6-7 cm diameter, ≈ 3-4 mm dunDe sondepads zijn wasbaar (machine of met de hand gewassen) op 4o°/60° en zijn zeer eenvoudig te verzorgen. Het gebruik van een lingeriezak in een…€ 4,25 Oeko-Tex 100
"Pop Art" 1 g/j sondepadMateriaal:
Bovenlaag: 90% katoen, 10% elastane,
Oeko-Tex Standard 100 certifiedAfmeting:
≈ 6-7 cm diameter, ≈ 3-4 mm dunDe sondepads zijn wasbaar (machine of met de hand gewassen) op 4o°/60° en zijn zeer eenvoudig te…€ 4,25Oeko-Tex 100
"Hujan" set van 2 g/j sondepadsMateriaal:
Bovenlaag: 100% katoenAfmeting:
≈ 6-7 cm diameter, ≈ 3-4 mm dunDe sondepads zijn wasbaar (machine of met de hand gewassen) op 4o°/60° en zijn zeer eenvoudig te verzorgen. Het gebruik van een lingeriezak in een…€ 8,60- Stoma band van Neopreen (effen)
Materiaal: Neopreen van een zeer goede kwaliteit, bijzijdig bedekt met een effen, elastische jersey stof. De neopreen stof is 1,5 tot 2mm dik.
Afmeting:
≈ 10 cm breed bij een buikomvang tot 60 cm, lengte op maat
≈ 12-15 cm…€ 50,00